Dołącz do nas na Facebook

GPEC SERWIS ponownie z Diamentem Forbesa

środa, 04 styczeń 2017
GPEC SERWIS, jedna ze spółek Grupy GPEC, kolejny rok z rzędu została doceniona prestiżową nagrodą - „Diamenty Forbesa 2017”. To wyróżnienie przyznawane jest polskim przedsiębiorstwom, które najszybciej zwiększyły swoją wartość w ciągu ostatnich trzech lat działalności.

To już kolejny raz, kiedy kapituła rankingu potwierdziła przynależność spółki Grupy GPEC,
w prestiżowym gronie do najlepszych polskich firm, których przeciętny roczny wzrost wartości wynosi, co najmniej 15%. Dodatkowymi kryteriami były między innymi wyniki finansowe za lata 2013 - 2015, wartość majątku, historia płatnicza oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych. GPEC SERWIS uplasował się w czołówce firm województwa pomorskiego o przychodach do 50 mln PLN.

Nagroda Diamenty Forbesa 2017, to potwierdzenie wysokiej pozycji spółki oraz przyjętej strategii, której celem jest dynamiczny rozwój spółki i świadczenia usług inwestycyjnych najwyższej jakości – mówi Barbara Stanuch, prezes zarządu GPEC SERWIS. To nagroda dla wszystkich pracowników spółki i jej partnerów za wkład pracy i zaangażowanie, to świadectwo ich doświadczenia oraz wysokich kwalifikacjach i umiejętności niezbędnych przy podejmowanych inwestycjach, wymagających projektantów infrastrukturalnych.

W latach ubiegłych do grona laureatów Diamenty Forbesa dołączyły również inne spółki Grupy GPEC: GPEC (2012), GPEC STAROGARD (2013, dawniej STAR-PEC), GPEC SERWIS (2016). Ranking został przygotowany na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, łączącej metodę majątkową oraz dochodową.

Wyniki rankingu „Diamenty Forbesa 2017” zostaną opublikowane w formie raportu, dołączonego do miesięcznika Forbes w wydaniu 2/2017, który ukaże się na rynku już 26.01.2017r.