Dołącz do nas na Facebook

Firma

GPEC Serwis sp. z o.o. jest jedną ze spółek Grupy GPEC.

Spółka zajmuje się budową i remontami instalacji ciepłowniczych. Nowe dziedziny, które rozwija, to budowa sieci wodno–kanalizacyjnych oraz realizacja instalacji ciepłowniczych w oparciu o technologie OZE.

Na rynku budowlano – instalacyjnym
jesteśmy aktywni od ponad 10 lat.
Koncentrujemy się głównie na wykonywaniu zewnętrznych i wewnętrznych instalacji sanitarnych, na wykonywaniu sieci oraz przyłączy zarówno ciepłowniczych jak i wodno-kanalizacyjnych. Naszą specjalizacją jest również montaż i kompleksowa obsługa węzłów cieplnych oraz budowa kotłowni gazowych. W ostatnim czasie poszerzyliśmy swój zakres usług o montaż i modernizację instalacji wewnętrznych c.o., c.w.u. i wodno - kanalizacyjnych. Świadczymy również usługi eksploatacji urządzeń grzewczych w tym węzłów cieplnych, instalacji wewnętrznych, a także odnawialnych źródeł energii.
 

Angażujemy się w bezpieczeństwo dostaw ciepła systemowego, zapewniając profesjonalny serwis związany z usuwaniem awarii ciepłociągów w Gdańsku na rzecz GPEC Sp. z o.o. oraz  odbiorców końcowych. 
Mamy bogate doświadczenie w systemach automatyki, telemechaniki węzłów i komór ciepłowniczych oraz układach pompowych, łącznie z serwisowaniem sterowników, siłowników i pomp.


Dzięki rozwojowi naszej kadry inżynierskiej i jej dużemu doświadczeniu realizujemy skomplikowane zadania inwestycyjne gwarantując klientowi najwyższy standard wykonawstwa.
Podążając za najnowszymi trendami na rynku energetyki cieplnej poszukujemy możliwości stosowania i proponowania innowacyjnych technik korzystających z odnawialnych źródeł energii takich jak systemy solarne, kotłownie na biopaliwo, czy biogazownie.


Chcąc w pełni zaspokajać oczekiwania obecnych i przyszłych Klientów, nieustannie doskonalimy jakość wykonywanej pracy. Potwierdza to min. wdrożony System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami międzynarodowej normy ISO 9001:2008.


Polityka jakości

Ceryfikat ISO 9001:2008